1.vieta basketbola turnīrā Kedaiņos

Kalendāra ikona Ikona, kas attēlo kalendāru, parasti izmanto, lai norādītu datumus vai plānošanas funkcijas. 28.09.2024. – 29.09.2024.

Kartes ikona Ikona, kas attēlo karti, bieži izmantota atrašanās vietu vai navigācijas norādīšanai. Kedaiņi

Ogres Basketbola skolas 2012.g dzimušie zēni šajās brīvdienās no 28.09-29.09 piedalījās basketbola turnīrā Ķedaiņos, Lietuvā.
Iegūstot vērtīgu spēļu praksi, izcīnot 4.uzvaras sešu komandu konkurencē tika iegūta 1.vieta.
Komandā spēlēja: Ričards Zarakovskis, Marats Zarakovskis, Raivo Ratnieks, Kristers Johansons, Roberts Ļevickis, Bruno Jansons, Gustavs Liberts, Matīss Dēze, Markuss Briedis, Toms Treiguts, Haralds Skudriņš, Tomass Dubickis, Matīss Molotanovs.
Paldies Ogres Basketbola skolai un vecākiem par atbalstu dalībai turnīrā!